- Wszystkie Wydarzenia
- Kogel-Mogel – zajęcia plastyczno-techniczne
- Wiem, co jem – Akademia Kulinarna
- Akademia Edukacji Teatralnej
- Studio Wokalne z elementami aktorstwa
- Singownia – pracownia wokalna
- Muzykoterapia – zabawy dźwiękiem
- STRETCHING
- Robotyka
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
15:00 |
|
|
|||
15:15 |
|
||||
15:30 |
|
|
|
||
15:45 | |||||
16:00 |
|
|
|||
16:15 | |||||
16:30 |
|
|
|||
16:45 | |||||
17:00 |
|
|
|||
17:15 | |||||
17:30 |
|
||||
17:45 | |||||
18:00 |
|
|
|||
18:15 | |||||
18:30 |
|
||||
18:45 | |||||
19:00 |
|
||||
19:15 | |||||
19:30 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
15:00 |
|
|
|||
15:15 | |||||
15:30 | |||||
15:45 | |||||
16:00 | |||||
16:15 | |||||
16:30 | |||||
16:45 | |||||
17:00 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
15:15 |
|
||||
15:30 |
|
|
|||
15:45 | |||||
16:00 | |||||
16:15 | |||||
16:30 | |||||
16:45 | |||||
17:00 |
|
||||
17:15 | |||||
17:30 | |||||
17:45 | |||||
18:00 | |||||
18:15 | |||||
18:30 | |||||
18:45 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
15:30 |
|
||||
15:45 | |||||
16:00 | |||||
16:15 | |||||
16:30 | |||||
16:45 | |||||
17:00 | |||||
17:15 | |||||
18:30 |
|
||||
18:45 | |||||
19:00 | |||||
19:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
16:00 |
|
|
|||
16:15 | |||||
16:30 | |||||
16:45 | |||||
17:00 | |||||
17:15 | |||||
17:30 | |||||
17:45 | |||||
18:00 | |||||
18:15 | |||||
18:30 | |||||
18:45 | |||||
19:00 |
|
||||
19:15 | |||||
19:30 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
15:30 |
|
||||
15:45 | |||||
16:00 | |||||
16:15 | |||||
16:30 | |||||
16:45 | |||||
17:00 | |||||
17:15 | |||||
17:30 | |||||
17:45 | |||||
18:00 | |||||
18:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
16:00 |
|
||||
16:15 | |||||
16:30 | |||||
16:45 | |||||
17:00 | |||||
17:15 | |||||
17:30 | |||||
17:45 | |||||
18:00 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
16:00 |
|
||||
16:15 | |||||
16:30 | |||||
16:45 | |||||
17:00 |
|
||||
17:15 | |||||
17:30 | |||||
17:45 | |||||
18:00 |
|
||||
18:15 | |||||
18:30 | |||||
18:45 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
15:30 |
|
||||
15:45 | |||||
16:00 | |||||
16:15 | |||||
16:30 |
|
|
|||
16:45 | |||||
17:00 | |||||
17:15 | |||||
17:30 |
|
||||
17:45 | |||||
18:00 |
|
||||
18:15 | |||||
18:30 | |||||
18:45 | |||||
19:00 | |||||
19:15 |
Poniedziałek
-
Kogel-Mogel – zajęcia plastyczno-techniczne
–
Grupa I
Prowadzący: Urszula Bielawiec -
Wiem, co jem – Akademia Kulinarna
–
Prowadzący: Jolanta Alaba, grupa I
-
Akademia Edukacji Teatralnej
–
Prowadzący: Katarzyna Bryksa
Wtorek
-
Kogel-Mogel – zajęcia plastyczno-techniczne
–
Grupa II
Prowadzący: Urszula Bielawiec -
Wiem, co jem – Akademia Kulinarna
–
Prowadzący: Jolanta Alaba, grupa II
-
Studio Wokalne z elementami aktorstwa
–
Prowadzący: Agnieszka Materko
-
Wiem, co jem – Akademia Kulinarna
–
Prowadzący: Jolanta Alaba, grupa III
-
Studio Wokalne z elementami aktorstwa
–
Prowadzący: Agnieszka Materko
Środa
-
Wiem, co jem – Akademia Kulinarna
–
Prowadzący: Jolanta Alaba, grupa IV
-
Singownia – pracownia wokalna
–
Grupa I
Prowadzący: Iwona Barska-Dudzicz
Sala: 16 -
Akademia Edukacji Teatralnej
–
Prowadzący: Katarzyna Bryksa
Czwartek
-
Muzykoterapia – zabawy dźwiękiem
–
prowadzący: Anna Wojtuszko, sala nr 2
-
Studio Wokalne z elementami aktorstwa
–
Prowadzący: Agnieszka Materko
-
STRETCHING
–
Grupa I. Prowadzący: Cezary Jastreb
-
Robotyka
–
Grupa I
Prowadzący: Wioletta Skarbowska-Kiełbasa
Sala: 3 (komputerowa) -
STRETCHING
–
Grupa II. Prowadzący: Cezary Jastreb
-
Robotyka
–
Grupa II
Prowadzący: Wioletta Skarbowska-Kiełbasa
Sala: 3 (komputerowa) -
STRETCHING
–
Grupa III. Prowadzący: Cezary Jastreb